GOLD KONUT NİCOMEDİA

HAKKIMIZDA2012 Yılından beri Kocaeli'de Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermekte olan firmamız kurban bayramından sonra kapılarını sektörüne uzman satış ekibi ve mimari kadrosuyla "GOLD KONUT / PROJE" adlı departmanı ile yeni bir soluk katmaya hazırlanıyor. 2018 yılı itibari ile ülke çapındaki Kentsel Dönüşüm çalışmaları bakanlığın yeni yasa düzenlemeleri ile hayata geçiyor. Arsa sahipleri ile müteahhit firmaların anlaşmakta büyük sıkıntılar yaşadığı ve sonuçlarının memnuniyetten çokiki taraflı mağduriyetlere sebep olduğu gözlenmektedir. Ekonomisi ve konut satışlarıyla ülkemizin vergi rekortmeni kenti Kocaeli bu dönüşümden faydalanan İstanbul'dan sonraki ikinci şehir olarak öngörülmekte.

Gold Konut Proje'nin vizyonu, başta konut imarlı olmak üzere, ticari ve sanayi imarlı arsa sahiplerinin mimar ve uzman gayrimenkul danışmanları tarafından günümüz koşullarındaki en doğru değerlendirmesi yapılarak, alternatiflerinde doğrudan satış veya bünyesinde bulundurduğu teknik ekibin oluşturacağı çalışmayı, mevcut imar durumu üzerinden mülk sahibine düşen bağımsız bölümlerin haklarını korumak ve yüklenici müteahhit firma belirlenmek suretiyle projelendirmektir.

Pilot bölge olarak, Kocaeli Üniversitesi'nin çevresinde bulunan Bağçeşme, Kabaoğlu, Tüysüzler, Üçtepeler, Sarıcalar ve yapılmakta olan şehir hastanesinin bölgesinde kalan Cephanelik mevkiinde Tavşantepe, 28 Haziran ve Topçular Mahallesi'nin de içinde bulunduğu Kentsel Dönüşüm alanlarında çalışmalar başlamıştır.